"אחרי כמה שבועות בלבד הכלב השתנה מקצה לקצה!!מאת : הלל צהנווריט"

 

אחרי כמה שבועות בלבד הכלב השתנה מקצה לקצה!! מכלב שאי אפשר היה להשתלט עליו כאשר זכר אחר היה בסביבה קיבלתי כלב רגוע ממושמע ומאושר. מאת : הלל צהנווריט

יש לי כלב מסוג אלסקן מלמוט בשם אנדרה שהבאתי מאנגליה בשנה שעברה אחרי שהכלבה שלי ג׳ינה נפטרה. הכלב היה מאד חסר ביטחון בהתחלה והיה ״קופא״ לי בתערוכות הכלבים. ניסיתי להביא מאלף והוא המליץ לי לעודד אגרסיביות כנגד כלבים אחרים בשביל להעלות לו את הביטחון העצמי. זאת היתה טעות חמורה שכמעט עלתה ביוקר אחרי שהכלב שלי כמעט תקף את השופט והמציגה שלו בתערוכה, למזלי הכלב לא נפסל. התרשמתי מאד מבחור בשם דויד שיש לו שני מלמוטים זכרים בוגרים אשר מתנהגים למופת והוא המליץ לי על אמנון בן יצחק. מייד התקשרתי והתוצאות לא איחרו להגיע. אחרי כמה שבועות בלבד הכלב השתנה מקצה לקצה!! מכלב שאי אפשר היה להשתלט עליו כאשר זכר אחר היה בסביבה קיבלתי כלב רגוע ממושמע ומאושר. ללא אלימות כלפי הכלב חשוב לציין, רק סבלנות ועקביות. תודה רבה מכל הלב ממני מאנדרה ומאשתי גבריאלה.

הלל צהנווריט

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כל הזכויות שמורות – לאמנון בן יצחק .אין לשכפל, להעתיק, לצלם,© להקליט, לתרגם, לאחסן במאגרי מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני או אחר כל חלק שהוא מהחומר שבאתר זה. שימוש מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מאמנון בן יצחק.