ברוכים הבאים לאתר שלי!

אם הגעתם לכאן כנראה שיש לכם כלב או כלבה או גור..., או שאתם מתכננים להוסיף לכם כלב למשפחה.

משחר ההיסטוריה יש קשר מיוחד בין האדם לכלב. הכלבים יכולים להיות הידידים הטובים ביותר לאדם, אך אל לנו לשכוח שכלב לא נולד לתפקד בסביבה עירונית, בסביבת בני אדם או ברחוב הומה אנשים...

ובדיוק בשביל זה אני כאן!

שמי אמנון בן יצחק, ואני מלמד בני אדם לחיות עם כלבים וכלבים עם בני אדם למעלה מ-30 שנים. אני מחנך גורים ומטפל בבעיות והפרעות התנהגות אצל כלבים. בעברי הייתי מייסד ויו״ר העמותה לכלבי איתור נעדרים בישראל, הכשרתי כלבי חיפוש ואיתור נעדרים, פיתחתי מבחנים ומדדים לאבחוני אופי והתנהגות כלבים, אילפתי כלבי תקיפה והגנה ועוד....

על סמך הניסיון הרב שצברתי באילוף אלפי גורים וכלבים פיתחתי שיטה ייחודית (UTA), שמטרתה להוביל בני אדם להבנת כלבם, ומתוך כך להביא אותם לאיכות חיים טובה יותר, ולדאוג לבטחונם ולבטחון הסובבים אותם. השיטה יודעת לאבחן את סגנון התקשורת ואת אישיות של הכלב, בהתאם לצרכי בעליו והסביבה, ותוך כדי כך להתאים את טכניקת האילוף, הקצב והדרך הספיציפית עבור האישיות הייחודית של כלבך.

באילו בעיות אני מטפל/מאלף?

אני מטפל בכלבים מתפרעים בהליכה, הורסים בבית, נושכים מתוך משחק, תוקפים בני אדם ובעלי חיים אחרים , סובלים מפחד וחרדה, עושים צרכייהם בבית, כלבים שמתנהגים בפראות, או"מתישים את הבעלים" ועוד... גורים ובוגרים.

אשמח לשוחח עימכם ולאבחן את כלבכם, ואת הבעיות שמטרידות אתכם על מנת להתאים לכם את הדרך היעילה והטובה ביותר להפיק את המקסימום מהחיים המשותפים.

התקשרו לטלפון 0504449497 והתחילו בשינוי . שלכם אמנון

כל הזכויות שמורות – לאמנון בן יצחק .אין לשכפל, להעתיק, לצלם,© להקליט, לתרגם, לאחסן במאגרי מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני או אחר כל חלק שהוא מהחומר שבאתר זה. שימוש מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מאמנון בן יצחק.